wtorek, 24 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Wiadomości z tagiem Według  RSS
Śmierdząca prawda o Uranie. Naukowcy mają ostateczne potwierdzenie

Dodano: 24.04.2018 8:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Uran, siódma planeta od Słońca, przez dziesiątki lat skrywał istotną, choć dość śmierdzącą, tajemnicę Układu Słonecznego. Międzynarodowy zespół naukowców ogłosił właśnie, że ma ostateczny dowód na to, że Uran śmierdzi siarkowodorem. To bezbarwny gaz o silnym i wybitnie nieprzyjemnym zapachu, który porównuje się do smrodu zgniłych jaj. Odkrycia dokonano dzięki urządzeniu znajdującym się w Obserwatorium Gemini. Ostatnio próbowano "powąchać" Uran za pomocą sondy Voyager 2 w 1986 roku. Według ekspertów fakt, że planeta śmierdzi, świadczy także o czymś więcej. - To dowód, że już na samym początku formowania się Układu Słonecznego doszło do wielkiego wstrząsu - mówi Glenn Orton, współautor badań. Eksperci liczą na to, że odkrycie siarkowodoru pomoże połączyć historię tego jak powstawał Układ Słoneczny z tym jak się uformował te 4,6 mld lat temu. Wiedza o dokładnym składzie odległych planet pozwoli ustalić gdzie obiekty powstały i jak daleko później oddaliły się od Słońca.

Źródło: https:

HBO Go zmienia regulamin okresu próbnego by bronić się przed oszustwami

Dodano: 23.04.2018 20:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Serwis HBO Go zmodyfikował swój regulamin usług w zakresie korzystania z darmowego okresu próbnego na platformie. Według HBO zmiany mają za zadanie zapobiec próbom nadużyć pozwalającym użytkownikom na korzystanie z platformy przez dłuższy czas bez płacenia subskrypcji.

Tagi: Według
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jacek Kurski w konkursie na prezesa TVP mógł spóźnić się o 20 minut. Cofnięto zegar w monitoringu Sejmu?

Dodano: 23.04.2018 19:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Według ustaleń „Rzeczpospolitej” Jacek Kurski mógł złożyć swoje dokumenty w konkursie Rady Mediów Narodowych na prezesa Telewizji Polskiej nawet 20 minut po wyznaczonym terminie. Mimo to dokumenty zostały przyjęte przez pracownicę Wydziału Podawczego Sejmu. Sprawę bada warszawska prokuratura.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Niedoszły członek Ligi Sprawiedliwości w "Shazam!"

Dodano: 22.04.2018 7:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kiedyś Adam Brody miał być Flashem, jednak "Justice League Mortal" nie doszło do skutku. Teraz aktor znów ma szansę na udział w widowisku DC Comics. Jeśli wierzyć niepotwierdzonym doniesieniom krążącym po sieci, dołączył bowiem do obsady widowiska "Shazam!". Nie on jeden. Rolę w filmie podobno dostał też Ross Butler znany z serialu "Trzynaście powodów". Według plotek obaj aktorzy wcielą się w

Źródło: www.filmweb.pl

SPOILER: Kogo być może zobaczymy w "Star Wars IX"?

Dodano: 21.04.2018 8:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Poniższą informację należy traktować jako SPOILER. Nawet, jeśli na chwilę obecną są to niepotwierdzone doniesienia. Portal That Hashtag Show chwali się tym, że zdobył informacje dotyczące nowej postaci, która prawdopodobnie pojawi się w "Star Wars IX". Według ich źródeł J.J. Abrams oraz odpowiedzialna za casting Nina Gold szukają 40-50-letniej kobiety do zagrania jednej z głównych ról. Postać

Źródło: www.filmweb.pl

[04.05.2018] The Lodgers. Przeklęci

Dodano: 20.04.2018 23:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po tragicznej śmierci rodziców Rachel i jej brat bliźniak - Edward samotnie zamieszkują mroczną posiadłość Loftus Hall. Według lokalnej legendy jest to dom przeklęty, nawiedzony przez dawnych mieszkańców - The Lodgers. Rodzeństwo musi przestrzegać określonych reguł, żeby...

Źródło: https:

Pijesz herbatę? Uważaj na zęby

Dodano: 19.04.2018 13:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Według danych Banku Światowego i Euromonitora przeciętny Polak parzy średnio 1 kg herbaty rocznie. W rankingu europejskim zajmujemy 4 miejsce, a w światowym 9. 

Źródło: https:

Kornel Morawiecki: premier jest zagrożeniem dla PiS

Dodano: 19.04.2018 7:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kornel Morawiecki z programie "Tłit" powiedział, że Mateusz Morawiecki jest "obcym ciałem" w Prawie i Sprawiedliwości. - PiS jest partią osobną. Jest zamkniętą w sobie. Boi się otwierać na nowe prądy - tłumaczył polityk. - Mateusz Morawiecki jest pewną niewiadomą i zagrożeniem dla PiS-u - dodał. Według Kornela Morawieckiego partia obawia się "młodego pokolenia", które "zepchnie ich na margines".

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.filmy.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone