wtorek, 22 maja 2018 r.  Imieniny: Emila, Neleny, Romy
Wiadomości z tagiem Szok  RSS
M jak miłość w Se.pl. Szok i niedowierzanie! ;)

Dodano: 21.05.2018 13:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ostatnio uwielbiam wynajdować "Newsy" serialowe na portalach plotkarskich. Nagłówki Se.pl dotyczące Anny Muchy w M jak miłość są... cudowne. Na pierwszy ogień dwa. Jak coś znajdę to z pewnością zaktualizuje Tak Magda będzie matką. Cóż tam, że CHRZESTNĄ? Tak truje się. Wchodząc na tekst poszukiwałam informacji o zażyciu tabletek, czy potraktowaniu się gazem. A Magda... Zapaliła papierosa Ważne, aby [...]

Źródło: twoje-seriale.pl

Doom Patrol będzie spin-offem serialu Titans? Geoff Johns potwierdza

Dodano: 18.05.2018 8:34 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Szef DC Entertainment, Geoff Johns potwierdził, że ogłoszony niedawno serial Doom Patrol, będzie bezpośrednim spin-offem serii Titans. Oba mają debiutować w nadchodzącej platformie streamingowej DC Universe.
Artykuł .

Tagi: Johna, Dora, Szok
Źródło: https:

Nowe informacje ws. zaginionego samolotu. Wstrząsająca hipoteza znawców

Dodano: 16.05.2018 10:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Celowe działanie pilota stoi za zaginięciem samolotu Malaysia Airlines, do którego doszło 8 marca 2014 roku. Tak uważają eksperci, którzy całą historię lotu MH370 prześledzili dokładnie. Swoje hipotezy przedstawili w programie "60 Minutes Australia". Według znawców, Zaharie Ahmad Szah popełnił samobójstwo i w ten sposób pociągnął za sobą 238 osób. Świadczy o tym m.in. fakt, że wielokrotnie przekraczał granice przestrzeni powietrznej Tajlandii i Malezji. W ten sposób unikał wykrycia przez radary. Lecąc nad swoim rodzinny miastem przechylił lekko samolot, co mogło być gestem pożegnania. Potem miało dojść do dekompresji kabiny, by unieszkodliwić pasażerów (tłumaczyłoby to brak telefonów od zaniepokojonych osób). Dodatkowo, według znawców, Zaharie Ahmad Szah wylądował spokojnie na oceanie. Dlatego tak niewiele jest znalezionych fragmentów samolotu.

Tagi: Według, Szok
Źródło: https:

Szarmancki Szyc całuje dłonie ukochanej na randce

Dodano: 14.05.2018 11:28 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Borys Szyc towarzyszył Pawłowi Pawlikowskiemu podczas premiery "Zimnej wojny" w Cannes. Po męczącym przejściu się czerwonym dywanem, aktor postanowił zaznać relaksu u boku ukochanej. 39-latek zabrał Justynę Jeger-Nagłowską na kolację do jednej z luksusowych restauracji. Aktor adorował partnerkę ściskając i całując jej dłoń. Wystrojona Jeger-Nagłowska próbowała onieśmielić celebrytę zalotnymi spojrzeniami. Wyglądają na szczęśliwych?

Tagi: Aktor, Szok, Boruc
Źródło: https:

Dlaczego serialowy spin-off Bad Boys nie został zamówiony?

Dodano: 14.05.2018 10:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Szef stacji NBC Robert Greenblatt wyjaśnia powody decyzji, by nie zamawiać sezonu serialu LA's Finest, czyli spin-offa kinowej serii Bad Boys.
Artykuł .

Tagi: Boga, Szok
Źródło: https:

Kevin Feige potwierdza plany na film Ms. Marvel!

Dodano: 13.05.2018 9:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Aktualnie trwają prace na planie filmu Captain Marvel będącego pierwszym superbohaterskim filmem od Marvela, w którym główną rolę odegra żeńska postać. Szef Marvela zapowiedział jednak,...

Źródło: filmozercy.com

Kamera TVP usunięta z miejsca protestu niepełnosprawnych w Sejmie. Szef „Wiadomości”: nie nagrywała non stop

Dodano: 10.05.2018 20:02 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Jarosław Olechowski, szef „Wiadomości” i Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, stwierdził, że wbrew doniesieniom niektórych polityków i dziennikarzy kamera TVP nie nagrywa protestujących w Sejmie kobiet i ich niepełnosprawnych dzieci. W czwartek w południe kamerę faktycznie zdjęto ze statywu.

Tagi: Szok
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Zimna wojna". Borys Szyc: "Ethan Hawke widział film i spodobał mu się" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 09.05.2018 16:26 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Borys Szyc jest jedną z gwiazd filmu Pawła Pawlikowskiego pt. "Zimna wojna", który za kilka dni będzie miał swoją premierę na festiwalu filmowym w Cannes. Sprawdźcie, co aktor powiedział o nowej produkcji laureata Oscara!

Tagi: Szok, Boruc
Źródło: https:

Szyc o uchodźcach: "trzeba nauczyć się żyć z każdym i być obywatelem tego kraju, a nie patriotą"

Dodano: 09.05.2018 13:58 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Borys Szyc znalazł się w obsadzie filmu "Kamerdyner", który do kin wejdzie we wrześniu tego roku. Fabuła produkcji opowiada o historii naszego kraju sprzed wieku i problemach ze względu podziały narodościowe. W rozmowie z WP, Borys Szyc zauważa, że zbyt dumnie obnosimy się ze słowem "patriota", zapominając o tym, żeby przede wszystkim być obywatelem.

Tagi: Szok, Boruc
Źródło: https:

Comcast włącza się do gry o studio Fox. Szefa Disneya to jednak nie martwi

Dodano: 09.05.2018 13:33 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Wedle ostatnich doniesień firma Comcast złożyła ofertę przejęcia 21st Century Fox. Szef Disneya podchodzi jednak do takiego obrotu spraw zupełnie spokojnie.
Artykuł .

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.filmy.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone