poniedziałek, 19 marca 2018 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem Ruth  RSS
"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 3. s. 9. Ruda z Red Lips jako Organek! Podobna? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 17.03.2018 12:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ruda z Red Lips w 3. odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wcieliła się w Organka! Jak wypadła? Zobacz fragment występu!

Tagi: Ruth, Liam
Źródło: https:

"SOS - Sablewska od stylu" odcinek 1. "Ruda tańczy jak szalona" w nowym programie Mai Sablewskiej! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 15.03.2018 8:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Metamorfozy to specjalność Mai Sablewskiej. Na antenie TVN Style nieraz pomagała tym, którzy potrzebowali zmian w swojej szafie i życiu. Dzięki niej wiele osób dostało szansę na nowy start. W swoim programie "SOS – Sablewska od stylu" prowadząca zajmie się bohaterkami, które mają niecodzienne pasje, realizują się zawodowo i prywatnie, ale nie mają czasu dla samych siebie.

Tagi: Ruth
Źródło: https:

Ruda z Red Lips o swoich słabościach. "W hotelu wszystko fruwa"

Dodano: 28.02.2018 9:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kto bałagani w hotelu? Kto jest większym leniem podczas pracy nad płytą? Redaktorzy z radia Open FM nie mają litości dla swoich gości. Tym razem z trudnymi pytaniami prowadzących musiał zmierzyć się zespół Red Lips.

Tagi: Ruth, Liam
Źródło: https:

"Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra wkrótce zostaną rodzicami!

Dodano: 28.02.2018 8:59 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki, czyli Agata Woźniacka i Ruud Van Der Graff z „Na dobre i na złe”, oczekują na przyjście na świat swego pierwszego dziecka. Tuż po ślubie, który wzięli pół roku temu, wyznali w wywiadzie, że chcieliby, aby ich rodzina szybko się powiększyła. Ich marzenie spełni się lada moment...

Tagi: Grand, Agata, Ruth
Źródło: swiatseriali.interia.pl

Talent na miarę Adama Małysza zmarnowany? "Nagle facet zniknął"

Dodano: 22.02.2018 21:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Po złotym medalu Kamila Stocha na igrzyskach w Pjongczangu trenerzy skoków narciarskich spodziewają się kolejnego wzrostu zainteresowanie dyscypliną wśród młodzieży. Alarmują jednak, że niektóre talenty nie są wykorzystywane.- Był talent - Adam Ruda z Zagórza. Chodził do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku. Dla mnie to był drugi Adam Małysz. Był tak samo szybki na progu. Jako junior był brązowym medalistą mistrzostw Polski. I nagle facet zniknął. Nikt się nie spytał, co się z nim stało - zaznacza Edward Przybyła, trener skoków narciarskich.Są też sytuacje losowe, o których działacze nie wiedzą, a które eliminują młodych ludzi ze sportu. - Andrzej Stękała miał dołek przez rok. Załamanie. Nikt nie spytał wtedy o to, że zmarł mu ojciec, że został bez środków finansowych, że musiał iść na budowę do pracy. Nie mógł iść na studia, bo nie miał za co. Są wzloty i upadki - podkreśla Przybyła.

Źródło: https:

"Macierewicz na premiera". Oto nowa partia Ruch 11 listopada

Dodano: 21.02.2018 18:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy

"Ruch 11 listopada" to nazwa nowej partii na polskiej scenie politycznej. Ugrupowanie zarejestrował Marian Kowalski, były wiceprezes Ruchu Narodowego. Kowalski mówi o partii jako "antykomunistycznej i biblijnej". Ugrupowanie domaga się dymisji Mateusza Morawieckiego Chodzi o ich zdaniem "skandaliczną wypowiedź" premiera w Monachium o "żydowskich sprawcach". Według ugrupowania, premier odpowiada za wizerunkową katastrofę Polski i spór z Izraelem. Na miejsce nowego szefa rządu Ruch 11 listopada proponuje Antoniego Macierewicza. Marian Kowalski darzy ogromną sympatią byłego szefa MON. Według nowej partii Macierewicz zasłynął licznymi sukcesami na arenie międzynarodowej. Wśród zasług wymieniono m.in. umocnienie sojuszu z USA czy utworzenie wojsk obrony terytorialnej.

Źródło: https:

Geoffrey Rush pozwał australijski dziennik o zniesławienie

Dodano: 20.02.2018 16:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Legendarny australijski aktor pozwał jedną z gazet za artykuły na temat jego domniemanego niewłaściwego zachowania w czasie pracy nad jedną ze sztuk teatralnych.
Artykuł .

Tagi: Ruth
Źródło: https:

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 9. Miko, Guzik, Ruda i pozostali uczestnicy promują program! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 19.02.2018 14:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Uczestnicy 9. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" spotkali się z dziennikarzami, aby promować nowy sezon programu. zobaczcie, jak się prezentowali!

Tagi: Ruth
Źródło: https:

Marvel znów zachwyci? Obejrzyj pierwszy zwiastun filmu Ant-Man i Osa

Dodano: 30.01.2018 14:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Marvel podzielił się ze światem pierwszym krótkim zwiastunem nowego filmu Ant-Man i Osa, w którym występują Paul Rudd i Evangeline Lilly. Zobaczcie wideo.
Artykuł .

Tagi: Pada, Marvel, Ruth
Źródło: https:

Film „Twój Vincent” nominowany do Oscara! Wśród jego twórców są mieszkańcy Katowic i Rudy Śląskiej WIDEO+ZDJĘCIA

Dodano: 23.01.2018 20:19 | 2 odsłon | 0 komentarzy

„Twój Vincent” to jedyny w swoim rodzaju film w historii kina. Jest pierwszą na świecie pełnometrażową animacją, która powstała dzięki ręcznie malowanym płótnom. Jego premierę można było zobaczyć 3 listopada 2017 r. także w rudzkim Kinie Patria. Był także gość specjalny, mieszkanka Rudy Śląskiej, Martyna Wolna, która znalazła się wśród 125 malarzy z 15 krajów, zaangażowanych w powstawanie filmu. Dziś, 23 stycznia 2018 r., film dostał nominację do Oscara!

Źródło: www.polskatimes.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.filmy.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone