poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Wiadomości z tagiem Przebudzenie  RSS
[23.04.2018] Gwiezdne wojny: ostatni Jedi

Dodano: 18.04.2018 23:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W produkcji Lucasfilm "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" bohaterowie "Przebudzenia Mocy" wraz z legendarnymi postaciami gwiezdnego uniwersum odkrywają zaskakujące sekrety przeszłości i niezgłębione dotąd tajemnice Mocy... "Ruch Oporu" to jedna z dwóch wersji limitowanych wydań...

Źródło: https:

Pogromca i duchy / Ghost Stories

Dodano: 18.04.2018 11:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"Przebudzenie dusz" to rzadki okaz: horror zrealizowany na podstawie sztuki teatralnej. Filmy ze scenicznym rodowodem kojarzą się raczej z psychodramą przy kuchennym stole albo bulwarową farsą, a nie z szarpiącą nerwy opowieścią o nawiedzonych domach, leśnych diabłach i upiornych noworodkach. Debiutanckie dzieło Jeremy'ego Dysona i Andy'ego Nymana wolne jest od przypadłości typowych dla

Źródło: www.filmweb.pl

Box Office: Avengers: Wojna bez granic ma szansę pobić Przebudzenie Mocy!

Dodano: 14.04.2018 16:38 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy ma na koncie rekord największego otwarcia w USA w historii kina. Nowe prognozy mówią, że Avengers: Wojna bez granic idzie po nowy rekord.
Artykuł .

Źródło: https:

Zobacz okładkę książkowego pierwowzoru serialu Expanse

Dodano: 04.04.2018 20:56 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jeszcze w kwietniu ukaże się u nas nowe wydanie Przebudzenia lewiatana - powieści z zekranizowanego cyklu Expanse. Zobaczcie okładkę.
Artykuł .

Źródło: https:

Pacific Rim: Rebelia - 2018-03-23

Dodano: 21.03.2018 23:17 | 7 odsłon | 0 komentarzyGlobalny konflikt między pozaziemskimi potworami pragnącymi masowej zagłady a pilotowanymi przez ludzi super-maszynami skonstruowanymi, by pokonać inwazję wroga, był zaledwie preludium do próby zniszczenia ludzkości, jaką zobaczymy w filmie „Pacific Rim: Rebelia”.

John Boyega („Gwiezden wojny: Przebudzenie Mocy”) wciela się w postać Jake’a Pentecosta, kiedyś obiecującego pilota Jaegerów, którego legendarny ojciec oddał życie, ratując Ziemię przed Kaiju. Od tego czasu Jake zszedł do kryminalnego półświatka.

Kiedy jednak na naszą planetę przybywają jeszcze bardziej niebezpieczne, śmiercionośne i niepowstrzymane potwory, by doprowadzić do ostatecznej zagłady ludzkości, Jake zyskuje szansę, by pomścić ojca i połączyć się z siostrą Mako Mori (Rinko Kikuchi), przewodzącą pilotom nowej generacji, którzy w cieniu wojny uformowali elitarną jednostkę. Jake dołącza do utalentowanego pilota Lamberta (Scott Eastwood) i piętnastoletniej hakerki Amary (Cailee Spaeny), którzy w obliczu wojny stają się jego jedyną rodziną.

Czas na największe w historii ludzkości starcie ludzi z gigantycznymi maszynami.

Źródło: www.kino.krakow.pl

Gwiezdne wojny – członek ekipy o różnicach w pracy z J.J. Abramsem i Rianem Johnsonem

Dodano: 14.03.2018 16:42 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Ostatnie tygodnie nie są dobrym czasem dla Riana Johnsona, reżysera filmu Gwiezdne wojny: ostatni Jedi. Wielu fanów twierdzi, że zepsuł to, co zapoczątkował J.J. Abrams w Przebudzeniu Mocy. O pracy z dwoma reżyserami wypowiedział się specjalista od efektów specjalnych, Chris Corbould.
Artykuł .

Źródło: https:

Box Office USA: Klęska premier i kolejne zwycięstwo "Pantery"

Dodano: 11.03.2018 19:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W amerykańskich kinach wciąż niepodzielnie rządzi "Czarna Pantera". Jest dopiero trzecim  tytułem, który podczas czwartego weekendu zarobił co najmniej 40 milionów dolarów (41,1 mln). Lepiej radziły sobie tylko: "Avatar" (50,3 mln dolarów) i "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" (42,4 mln). Łącznie na koncie produkcji widnieje kwota 562 mln dolarów, co czyni z "Czarnej Pantery" siódmy najbardziej

Źródło: www.filmweb.pl

Box Office: Rekordowa środa Czarnej Pantery

Dodano: 23.02.2018 12:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Czarna Pantera robi w box office coś, czego nie widzieliśmy od czasów Przebudzenia Mocy. Codziennie bije rekordy.
Artykuł .

Źródło: https:

Oto nowy serial J.J. Abramsa

Dodano: 17.01.2018 13:02 | 3 odsłon | 0 komentarzy

J.J. Abrams ("Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy") napisze i wyprodukuje nowy serial sci-fi za pośrednictwem swojego Bad Robot Productions przy współpracy z Warner Bros. Szczegóły projektu nie są jeszcze znane. Wiadomo tylko, że będzie to historia walki ludzkości z nieznaną, potężną siłą. W sieci pojawiły się już plotki, że całość może być związana fabularnie z filmowym uniwersum "Cloverfield" -

Źródło: www.filmweb.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.filmy.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone