środa, 24 stycznia 2018 r.  Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Wiadomości z tagiem Pada  RSS
Kielce. Zbiórka pieniędzy dla Fundacji pomagającej aktorom

Dodano: 24.01.2018 11:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

28 stycznia, po spektaklu "Akademia Pani Beksy", który rozpocznie się o godz. 11, Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" przeprowadzi zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji im. Darii Trafankowskiej, która od lat pomaga aktorom, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Źródło: www.e-teatr.pl

Małgorzata Godlewska śpiewa specjalnie dla fanów Pudelka!

Dodano: 23.01.2018 19:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Siostry Godlewskie zyskały popularność w YouTube tuż przed świętami dzięki oryginalnemu wykonaniu utworu „Pada śnieg”. Błyskawicznie zostały bohaterkami sieci. W rozmowie z Sandrą Hajduk zdradziły, czy są gotowe na karierę i… zaśpiewały dla swoich fanów!

Źródło: https:

Twórcy "Deadpoola" zagrają w kinie w "Cluedo"

Dodano: 23.01.2018 8:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Powraca pomysł na realizację filmu na podstawie gry planszowej "Cluedo". Obraz powstanie dla 20th Century Fox i odpowiadać za niego będą twórcy pierwszego "Deadpoola": Ryan Reynolds, Rhett Reese i Paul Wernick. Reynolds będzie producentem widowiska (poprzez swoją firmę Maximum Effort), a także jedną z jego gwiazd. Reese i Wernick, którzy przygotowali fabułę "Deadpoola", mieliby się zająć

Źródło: www.filmweb.pl

Wnuczka królowej Elżbiety II wychodzi za mąż. Pałac opublikował ich portret

Dodano: 22.01.2018 14:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W 2018 roku odbędą się dwa królewskie śluby. Wnuczka królowej Elżbiety - Eugenia poślubi swojego długoletniego chłopaka. 27-latkę poprosił o rękę 31-letni Jack Brooksbank. Para ma pobrać się jesienią w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Czyli w tym samym miejscu, gdzie w maju ślub wezmą książę Harry i Meghan Markle. Szczęśliwą wiadomość na Twitterze podał Pałac Buckingham. Opublikowano już także oficjalny portret pary. Brooksbank oświadczył się księżniczce podczas wakacji w Nikaragui. Zaręczyny były do tej pory trzymane w tajemnicy. Eugenia i Jack poznali się dzięki przyjaciołom na nartach w 2010 roku. Para pokazywała się już oficjalnie razem. Byli między innymi na ślubie Pippy Middleton. Jack, który wcześniej pracował jako barman, ma firmę handlującą winem. Eugenia została właśnie dyretorem galerii sztuki współczesnej w Londynie.

Źródło: https:

Paul Bettany jako książę Filip w serialu The Crown?

Dodano: 21.01.2018 10:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W sieci pojawiła się informacja, że znany z występów w widowiskach Marvela aktor, Paul Bettany, negocjuje udział w dwóch kolejnych sezonach serialu The Crown.
Artykuł .

Źródło: https:

Oto nowy książę Filip z "The Crown"

Dodano: 21.01.2018 8:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Paul Bettany ("Avengers: Infinity War") dołączy do 3. sezonu serialu "The Crown". Wcieli się w postać księcia Filipa, którego w dwóch dotychczasowych sezonach grał Matt Smith. Przypomnijmy, że w nowej odsłonie serialu twórcy zamierzają pokazać losy rodziny Windsorów z przełomu lat 60. i 70. Z tego powodu konieczny był recasting wszystkich postaci. Grającą do tej pory królową Elżbietę 33-letnią

Źródło: www.filmweb.pl

Ant-Man i Osa: Paul Rudd o pracy z Michelle Pfeiffer i Michaelem Douglasem

Dodano: 20.01.2018 16:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Paul Rudd wspomina, że spotkanie tak znanych aktorów na planie było dla niego niezwykłym przeżyciem. Film Ant-Man i Osa ukaże się już w lipcu.
Artykuł .

Tagi: Pada, Ruth
Źródło: https:

Kraków. "Drogi do wolności" czyli tanecznym krokiem do niepodległości

Dodano: 20.01.2018 9:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Sceny z "Wesela" i "Pana Tadeusza", bohaterowie historyczni, artyści, postaci literackie połączone w tanecznym korowodzie - tak wygląda spektakl "Drogi do wolności" baletu Cracovia Danza. Jego piątkowy pokaz w ICE zainauguruje krakowskiej obchody 100-lecia odzyskania niepodległości.

Tagi: Pada, Scena
Źródło: www.e-teatr.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.filmy.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone