środa, 24 stycznia 2018 r.  Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Wiadomości z tagiem Nową  RSS
"Top Chef" sezon 8. Robert Sowa nowym jurorem! Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 23.01.2018 13:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wiosną na antenę Polsatu wraca "Top Chef". Uczestników ocenia kompetentne i wymagające jury, a zasiadają w nim: Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i zupełnie nowy w tym gronie – Robert Sowa.

Źródło: www.telemagazyn.pl

Ja, Godard – recenzja filmu

Dodano: 22.01.2018 13:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Michel Hazanavicius (twórca oscarowego Artysty) wyreżyserował obraz będący biografią jednego z najwybitniejszych filmowców wszech czasów – reżysera, scenarzysty i krytyka, przedstawiciela francuskiej Nowej Fali: Jean-Luca Godarda.
Artykuł .

Tagi: Nową, Luna
Źródło: https:

Dron uratował tonących nastolatków

Dodano: 20.01.2018 11:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dron uratował dwóch australijskich nastolatków, którzy mieli kłopoty z dopłynięciem do brzegu z powodu silnej fali. Plażowicze z Lennox Head w Nowej Południowej Wali zawiadomili służby ratownicze. Do młodych mężczyzn wysłano drona, który zrzucił im tratwę. Dzięki niej 16-latek i 17-latek bezpiecznie dotarli do brzegu. Był to pierwszy przypadek użycia statku bezzałogowego do ratowania topiących się ludzi. Dotychczas używano ich głównie do patrolowania wybrzeża i wykrywania rekinów.

Tagi: Nową, Dryl
Źródło: https:

Czerkawski o córce: "Julia lubi być aktywna na social mediach"

Dodano: 19.01.2018 15:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W czwartkowy wieczór w Nowym Teatrze w Warszawie odbył się finał konkursu Chivas Ventures, w którym pomysłodawcy najlepszych polskich start upów walczyli o nagrodę główną - milion dolarów. Wśród gości znaleźli się m.in. Mariusz Czerkawski i duet Paprocki Brzozowski. Gwiazdą wieczoru był Javier Bardem, laureat Oscara.

Tagi: Nową, Julia
Źródło: https:

Tak Sławomir Nowak mówi po ukraińsku

Dodano: 19.01.2018 14:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Orkan Fryderyka po uderzeniu w Polskę przeszedł na wschód, paraliżując ruch także na drogach Ukrainy. O rozwagę do kierowców w tym kraju zaapelował w mediach społecznościowych sam szef Ukravtodoru (ukraińskiej GDDKiA), czyli Sławomir Nowak. Minutowa wypowiedź byłego polityka PO wskazuje, że nie ma już raczej problemów z porozumiewaniem się ze współpracownikami na Ukrainie.

Tagi: Nową
Źródło: https:

Czas mroku - 2018-01-26

Dodano: 18.01.2018 17:19 | 1 odsłon | 0 komentarzyWinston Churchill spędził pierwsze tygodnie w fotelu premiera w pierwszych miesiącach II wojny światowej. Dzięki scenariuszowi Anthony’ego McCartena i znakomitemu Gary’emu Olmamanowi mamy szansę zobaczyć człowieka, nie ikonę. Poznajemy go jako dowcipnego i błyskotliwego męża stanu, krzepkiego członka Parlamentu, 65-letniego kandydata na premiera w czasach, gdy Europa upada, płonąc w pożodze wojny. Państwa sprzymierzone wciąż przegrywają potyczkę z wojskami nazistowskimi. Armia brytyjska zdana jest na własne siły we Francji. 300 tysięcy brytyjskich żołnierzy stacjonuje na plażach Dunkierki. W tych okolicznościach rząd Chamberlaina podaje się do dymisji. Nowym premierem Wielkiej Brytanii zostaje Winston Churchill. Ma przeciw sobie członków własnej partii oraz króla – Jerzego VI (laureat Emmy Ben Mendelsohn), sceptycznie przyglądającego się poczynaniom Churchilla. Jest 10 maja 1940 roku. Przed Winstonem Churchillem być może najtrudniejsza decyzja w życiu – negocjować z nazistami pakt pokojowy, który ocali brytyjski naród przed koszmarem wojny, czy ponieść niemożliwe do przewidzenia koszty i stanąć naprzeciw wroga?

W podjęciu decyzji wspiera go żona, Clemmie (nominowana do Oscara® Kristin Scott Thomas). Zainspirowany postawą Brytyjczyków decyduje postawić na bliskie im ideały – wolności i umiłowania pokoju. Wie, że musi zagrzać społeczeństwo do boju, przygotować mowę, która poruszy naród. Wsparciem jest niestrudzona sekretarka (Lily James). I tak, stoją w obliczu największej próby, Winston Churchill na zawsze zmienia bieg historii.

Źródło: www.kino.krakow.pl

Łódź. "Kościuszko. Ostatnia bitwa" w Nowym

Dodano: 13.01.2018 8:19 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W Teatrze Nowym trwają intensywne próby do spektaklu w reż. Iwony Siekierzyńskiej. Premiera 26 stycznia w Małej Sali.

Źródło: www.e-teatr.pl

Od urodzenia koło jej oka rósł krwiak. Rodzice podjęli heroiczną walkę

Dodano: 12.01.2018 16:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy

16-miesięczna dziewczynka z USA z Dover w stanie Delaware w USA niemal od urodzenia zmagała się z szybko rosnącym krwiakiem w okolicy oka. Rodzice dziewczynki znaleźli w Nowym Jorku lekarza, który podjął się operacji.

Źródło: https:

Kraków. Wkrótce premiera w Starym Teatrze

Dodano: 10.01.2018 10:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy

20 stycznia na Nowej Scenie odbędzie się premiera "Domu Bernardy A." Federico Garcii Lorki w reż. Alejandro Radawskiego a 21 stycznia spotkanie towarzyszące premierze z udziałem Rubi Birden - tłumaczki najnowszego przekładu "Domu Bernardy Alba" F.G. Lorki oraz wybitnych znawców teatru i dramatu hiszpańskiego.

Źródło: www.e-teatr.pl

Najdroższe i najtańsze wakacyjne kierunki 2018 roku

Dodano: 09.01.2018 13:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Badanie przeprowadziła brytyjska firma Hoppa zajmująca się transportem lotniczym. Oceniła średnią cenę noclegu, jedzenie, napoje i ewentualne taksówki dla dwóch osób. Okazuje się, że najwięcej będziemy musieli zapłacić za pobyt w Nowym Jorku, a najmniej... w Kijowie.

Tagi: Nową
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.filmy.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone