środa, 24 stycznia 2018 r.  Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Wiadomości z tagiem Moja  RSS
Bękarty diabła wracają!

Dodano: 23.01.2018 9:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jak donosi portal Bloody Disgusting, w marcu mają rozpocząć się zdjęcia do kontynuacji kultowego "Domu 1000 trupów" i "Bękartów diabła". Film nosi podobno tytuł "The Devils Rejects 2: Three From Hell". Za kamerą stanie oczywiście Rob Zombie. W tytułowych rolach powrócą zapewne Sid Haig, Bill Moseley i Sheri Moon Zombie. Bohaterami są Firefly'owie - rodzina seryjnych morderców. UWAGA, SPOILER!

Tagi: Moja, Dora
Źródło: www.filmweb.pl

Moja strona. Bitwa Redaktorów [Odcinek 17]

Dodano: 22.01.2018 13:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Siedemnasty odcinek nowego programu publicystycznego Wirtualnej Polski "Moja strona. Bitwa redaktorów". Jacek Żakowski i Paweł Lisicki komentują istotne sprawy mijającego tygodnia, nadają wagę nadchodzącym wydarzeniom, badają opinię publiczną, ale przede wszystkim starają się przekonać siebie nawzajem oraz widzów do przyjęcia swojego punktu widzenia.

Źródło: https:

Dragon Ball Super: sezon 1, odcinek 122 i 123 – recenzja

Dodano: 22.01.2018 13:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zgodnie z oczekiwaniami początek finałowego starcia Turnieju Mocy nie zawodzi, choć idealnym go nazwać nie można.
Artykuł .

Tagi: Ball, Moja
Źródło: https:

"Moja miłość" - prawdziwa historia, która wstrząsnęła światem [WIDEO]

Dodano: 22.01.2018 11:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

20 kwietnia 1999 r. w Colombine High School doszło do tragedii, która odbiła się szerokim echem...

Tagi: Moja, High
Źródło: kino.dlastudenta.pl

„Tani chwyt”, „zastraszenie senatorów”. Publicyści kłócą się o senatora Koguta

Dodano: 22.01.2018 9:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Jaki prezes, jakie oko prezesa, tu chodzi o opinię publiczną – zirytował się w programie „Moja strona. Bitwa redaktorów” Paweł Lisicki. Komentator nie mógł zrozumieć, dlaczego Jacek Żakowski uważa, że senatorowie mieli prawo – „bardzo słusznie” – nie zgodzić się na areszt Stanisława Koguta. – Oni muszą mieć poczucie bezpieczeństwa – stwierdził Żakowski.

Źródło: https:

Jak to w końcu jest z reparacjami? "Mamy do czynienia z grą na dwóch fortepianach"

Dodano: 22.01.2018 9:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nowy minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz powiedział, że w relacjach między rządami Polski i Niemiec temat reparacji nie istnieje. Poseł Arkadiusz Mularczyk mówi, że jest zupełnie odwrotnie. Zdaniem publicysty Pawła Lisickiego "słuszne jest podejście ministra". Rozbieżność stanowisk ocenia jako oznakę "dojrzałości polskiej polityki". Nie zgodził się z nim Jacek Żakowski. - To jest po prostu oszustwo. PiS oszukuje Polaków, że jest taka opcja, a za granica przyznaje, że jej nie ma - tłumaczył w programie WP "Moja strona. Bitwa redaktorów".

Źródło: https:

Jacek Żakowski: reakcja władz była szybka. Ważniejszy jest jeden z bohaterów reportażu

Dodano: 22.01.2018 9:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Bohaterem reportażu (TVN24 – przyp. red.) jest asystentem posła Roberta Winnickiego. To wymaga zbadania, czy Kukiz wprowadził neonazistę do polityki – stwierdził w "Moja strona. Bitwa redaktorów" Jacek Żakowski.  - To odbywało się w lesie, w zakamuflowanej grupie. To pokazuje marginalność tej sprawy. Czym innym jest czczenie Adolfa Hitlera publicznie w mieście, a czym innym robienie tego w ukryciu w lesie (…). Zjawisko uważam, za całkowicie marginalne. Co nie zmienia faktu, że grupę Duma i Nowoczesność należy zdelegalizować – uważa Paweł Lisicki.

Źródło: https:

Niezwykły pałac w Mojej Woli. Aktywiści walczą o jego renowację

Dodano: 22.01.2018 8:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

We wsi Moja Wola w województwie wielkopolskim znajduje się XIX-wieczny pałac myśliwski. Został wybudowany dla księcia brunszwicko-oleśnickiego Wilhelma. Budynek w stylu szwajcarskim zaprojektował polski inżynier. Pałac zbudowany jest z drewna na kamiennej podmurówce. Elewacja wykonana została z kory dębu korkowego sprowadzanego z Portugalii. Później powstała murowana pięciokondygnacyjna wieża z tarasem widokowym, powozownia, stajnie, wędzarnia oraz domek myśliwski. Wokół budynku znajduje się się malowniczy park utrzymany w stylu angielskim. Pałac ma bogatą historię. W czasie II wojny światowej w jego części zorganizowano obóz jeniecki. W latach 50. ubiegłego wieku znajdowało się tu Technikum Leśne im. Bolesława Bieruta. Obecnie cały kompleks znajduje się w prywatnych rękach. Według fascynatów tego miejsca właściciel nie dba o swoją własność, a pałac popada w coraz większą ruinę. Mają jednak nadzieję, że zabytek uda się uratować.

Źródło: https:

"Moja Strona. Bitwa Redaktorów", jutro o godz. 9 na WP.PL

Dodano: 21.01.2018 18:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jak liderzy opinii oceniają dwa tygodnie zrekonstruowanego rządu Mateusza Morawieckiego? Czy PiS wybrał słuszną ścieżkę otwarcia się na centrum, która zagwarantuje mu marsz po kolejne zwycięstwa wyborcze? Jacka Żakowskiego i Pawła Lisickiego zapytamy również o problemy opozycji sejmowej i ofensywę opozycji pozaparlamentarnej, sprawę senatora Koguta czy politykę zagraniczną pod przewodnictwem prof. Czaputowicza. Dyskusję moderować będzie Łukasz Mężyk, szef portalu 300polityka. Bitwa Redaktorów o 9:00 na WP.pl

Tagi: Moja, Jacek, Bitwa
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.filmy.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone