poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Wiadomości z tagiem Małgorzaty  RSS
4Fun Dance. Siostry Godlewskie kręcą teledysk na Majorce! Kiedy premiera nowej piosenki Małgorzaty i Esmeraldy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 23.04.2018 20:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Siostry Godlewskie nie pozwalają o sobie zapomnieć. Nowe gwiazdy kanału 4Fun Dance pochwaliły się w sieci fotkami z Majorki, gdzie powstaje ich teledysk. Kiedy premiera nowej piosenki sióstr Godlewskich?

Źródło: https:

Małgorzata Kidawa-Błońska: cieszymy się, że Donald Tusk przyjechał do Warszawy

Dodano: 23.04.2018 10:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Bardzo cieszymy się, że Donald Tusk przyjechał do Warszawy, ale wolelibyśmy, żeby przyjechał na spotkanie z przyjaciółmi, a nie by tłumaczyć się z bezpodstawnych oskarżeń - stwierdziła posłanka PO, wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, która wraz z innymi politykami PO przyjechała do warszawskiego Sądu Okręgowego, by jak mówiła, pokazać byłemu premierowi, że ma wielu przyjaciół i może "czuć się bezpiecznie". Donald Tusk zeznaje w poniedziałek w procesie byłego szefa swojej kancelarii Tomasza Arabskiego, dotyczącym organizacji lotu do Smoleńska prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Źródło: https:

"Barwy szczęścia": Janek wyrzuci z pracy przystojnego trenera?

Dodano: 23.04.2018 9:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Po odejściu Sabiny (Barbara Kurzaj) Tomek (Tomasz Błasiak) zacznie adorować... Jolę (Małgorzata Potocka). Zaproponuje szefowej masaż karku i zapewni ją, że będzie to dla niej czysta przyjemność. W czasie, gdy będzie masował Kozłowską, w klubie zjawi się Janek (Przemysław Redkowski).

Źródło: swiatseriali.interia.pl

"Druga szansa". Małgorzata Kożuchowska o Monice Boreckiej. Chciałaby być taka jak ona? [WIDEO]

Dodano: 23.04.2018 6:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Czy Małgorzata Kożuchowska chciałaby być taka jak Monika Borecka? Co najbardziej lubi w swojej bohaterce z serialu "Druga szansa"? Zobacz, co nam powiedziała!

Źródło: https:

"Klan": Bolek musi zwolnić Darka albo Brajana

Dodano: 20.04.2018 11:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Bolek (Krzysztof Janczar) zwierzy się Grażynce (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), że żałuje, iż zgodził się przyjąć posadę prezesa biura podróży. - Wydawało się, że to będzie spokojna praca... Ale mam poważny kłopot - powie Kwapiszowej i doda, że najprawdopodobniej będzie musiał zwolnić Darka (Dariusz Lewandowski).

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Nie jestem czarownicą - 2018-04-20

Dodano: 18.04.2018 22:17 | 1 odsłon | 0 komentarzyKilkanaście minut trwała w Cannes owacja na stojąco dla Rungano Nyoni i jej mrocznej baśni, której akcja rozgrywa się w Zambii. Uznana za czarownicę i jako sierota bezbronna wobec oskarżeń, dziewięcioletnia Shula zostaje wysłana do obozu dla wiedźm. Wykluczone ze wspólnoty, odizolowane kobiety zmuszane są do ciężkiej pracy i traktowane jako turystyczna atrakcja (kilkoma satyrycznymi scenami reżyserka właściwie "pozamiatała" – by trzymać się akcesoriów wiedźm – sprawę tzw. turystyki cierpienia wiodącej szlakami przemocy i biedy). Każda z czarownic ma przytwierdzoną do pleców białą szarfę – po to, by nie mogła odlecieć. W filmie taką szarfą jest realizm, za sprawą którego baśniowy, magiczny świat nigdy nie traci związki z rzeczywistością. Idealnie dawkowane egzotyka i swojskość, symbolika i obyczajowy konkret, a do tego spora garść poezji, szczypta humoru oraz zjawiskowa mała Maggie Mulubwa w głównej roli – to wszystko tworzy czarodziejską filmową miksturę, działającą jeszcze długo po wyjściu z kina.

Opracowanie: Małgorzata Sadowska

Źródło: www.kino.krakow.pl

Anna Kalczyńska kręci w Kamerunie dokument dla TVN Style

Dodano: 17.04.2018 19:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dziennikarka i prowadząca „Dzień dobry TVN” Anna Kalczyńska nagrywa dla stacji TVN Style film dokumentalny w leżącym blisko równika Kamerunie. Dokument realizuje Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego TVN ds. kanałów tematycznych - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Małgorzata Szumowska: nie mogę pewnych rzeczy przewalczyć, ale mogę je obśmiać

Dodano: 17.04.2018 9:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po raz kolejny portretuje Pani w swym filmie polską prowincję. Zna ją Pani z własnego doświadczenia?

Źródło: https:

Kraków. "MasterClass - Sztuka konwersacji" z Romanem Polańskim

Dodano: 17.04.2018 8:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

We wtorek 1 maja w sali teatralnej Cricoteki gościem specjalnym Małgorzaty Domagalik będzie najwybitniejszy polski reżyser filmowy - Roman Polański. Spotkanie odbędzie się w ramach nowego cyklu "MasterClass - sztuka konwersacji".

Źródło: www.e-teatr.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.filmy.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone