poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Wiadomości z tagiem Jacek  RSS
"Damy z siebie wszystko" #21. Piotr Zieliński będzie wielki. "Imponuje mi".

Dodano: 23.04.2018 20:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wszyscy wiedzą, że Piotr Zieliński będzie wielkim piłkarzem. I wszyscy czekają, kiedy to się stanie. Na razie Polak ciągle jakby nie mógł do końca uwolnić swojego wielkiego talentu. A taki przecież posiada. Piotr Czachowski, były reprezentant Polski mówi: - Piotr mi imponuje, ma fantastycznie ułożoną nogę, cudowną technikę. W niedzielnym meczu z Juventusem (wygrana Napoli 1:0) rozgrywający reprezentacji Polski wszedł na zmianę i był to dobry występ. Czachowski oraz Jacek Stańczyk z WP SportoweFakty byli gośćmi Pawła Kapusty w programie "Damy z siebie wszystko". 

Źródło: https:

Jacek Kurski w konkursie na prezesa TVP mógł spóźnić się o 20 minut. Cofnięto zegar w monitoringu Sejmu?

Dodano: 23.04.2018 19:54 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Według ustaleń „Rzeczpospolitej” Jacek Kurski mógł złożyć swoje dokumenty w konkursie Rady Mediów Narodowych na prezesa Telewizji Polskiej nawet 20 minut po wyznaczonym terminie. Mimo to dokumenty zostały przyjęte przez pracownicę Wydziału Podawczego Sejmu. Sprawę bada warszawska prokuratura.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Moja strona. Bitwa redaktorów

Dodano: 23.04.2018 13:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kolejny odcinek programu publicystycznego Wirtualnej Polski "Moja strona. Bitwa redaktorów". Jacek Żakowski i Paweł Lisicki komentują istotne sprawy mijającego tygodnia, nadają wagę nadchodzącym wydarzeniom, badają opinię publiczną, ale przede wszystkim starają się przekonać siebie nawzajem oraz widzów do przyjęcia swojego punktu widzenia.

Źródło: https:

"Dziewczynka z zapalniczką" - nowy kryminał Mariusza Czubaja w sprzedaży od 23 maja

Dodano: 23.04.2018 13:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rok 2011. W lesie nieopodal Katowic zostaje zastrzelony emerytowany policjant, Jacek Szymon. Tylko dwóch ludzi wie,co znajdowało się w bagażniku samochodu, w którym znaleziono ciało. Rudolf Heinz będzie trzeci. Profiler, przechodzący ciężkie załamanie nerwowe i przebywający na przymusowym urlopie, zostaje poproszony o dyskretną przysługę. W efekcie pierwszy raz zaczyna prowadzić prywatne śledztwo. Sprawę komplikuje także to, że o pomoc prosi Heinza miejscowy gangster. Trop prowadzi ku wydarzeniom sprzed lat, które położyły się cieniem na karierze Jacka Szymona.

Tagi: Jacek
Źródło: https:

Hołd złożony Żydom zaskoczył komentatora WP. „To jest niesamowite”

Dodano: 23.04.2018 13:17 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- PiS zderzył się ze swoją mroczną twarzą. I wykonał duży wysiłek, żeby ją wyhamować, żeby ona nie wyskakiwała – uznał w programie WP „Moja strona. Bitwa redaktorów” Jacek Żakowski. Komentator WP uważa, że rząd i prawica godnie upamiętnili obchody 75 rocznicy powstania w getcie warszawskim.

Tagi: Jacek, Bitwa
Źródło: https:

Żakowski zauważa ważny szczegół ws. Gawłowskiego. „Potrzebujemy bezpiecznika”

Dodano: 23.04.2018 11:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Komentator WP Jacek Żakowski uważa, że władza może „bardzo łatwo regulować skład Sejmu w razie potrzeby”. – Gdyby na przykład rządowi zabrakło 3 głosów, to może aresztować szybko 3 posłów i po zawodach – twierdzi w programie WP „Moja strona. Bitwa redaktorów”. 

Źródło: https:

Żakowski nie dowierza słowom o Smoleńsku. „Mocno pan powiedział”

Dodano: 23.04.2018 11:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Mam bardzo poważne podejrzenia, że Polski ówczesny rząd podjął rodzaj gry z Rosją po to, żeby osłabić wydźwięk i znaczenie wizyty prezydenta – powiedział w „Mojej stronie. Bitwie redaktorów” Paweł Lisicki. Komentator WP Jacek Żakowski był tym wyraźnie zaskoczony. – Chodzi o zdradę dyplomatyczną teraz? – dopytywał.

Tagi: Jacek
Źródło: https:

Gliński i Czartoryscy: opera mydlana. Lisicki zaprasza na Bitwę Redaktorów o 9:45 na WP

Dodano: 22.04.2018 14:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Od dwóch tygodni Polska żyje operą mydlaną związaną z rodziną Czartoryskich. Gdyby ich kolekcji nie kupił premier Gliński, nie byłoby żadnej afery. Zobaczymy czy Jacek Żakowski to przyzna – zapowiada jeden z tematów Bitwy Redaktorów Paweł Lisicki. W poniedziałkowym programie publicyści będą dyskutować m.in. o proteście opiekunów osób niepełnosprawnych, planowanym referendum konstytucyjnym prezydenta oraz przesłuchaniu Tuska w charakterze świadka ws. katastrofy smoleńskiej. Bitwa Redaktorów o 9:45 na WP.pl. Zapraszamy!

Tagi: Gdyni, Jacek, Bitwa
Źródło: https:

"M jak miłość" odcinek 1373. Agnieszka ucieknie przed gangsterami do Francji? Magdalena Walach odejdzie z serialu? [CO SIĘ WYDARZY?]

Dodano: 21.04.2018 17:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kolejny zwrot w życiu Agnieszki? Już wkrótce w "M jak miłość" Jacek w obawie przed gangsterami, zaproponuje Olszewskiej przeprowadzkę do Francji. Jaką decyzję podejmie Agnieszka i czy wkrótce Magdalena Walach opuści szeregi serialu Dwójki?

Źródło: https:

Telewizja Polska chce kupić ponad 100 aut elektrycznych, zaczyna współpracę z Lotosem

Dodano: 20.04.2018 22:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski i p.o. prezesa Grupy Lotos Mateusz Bonca podpisali list intencyjny dotyczący współpracy firm w zakresie elektromobilności. TVP w 2018 i 2019 roku chce kupić 120 samochodów elektrycznych.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.filmy.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone