środa, 24 stycznia 2018 r.  Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Wiadomości z tagiem Jacek  RSS
"Damy z siebie wszystko" #10. Real musi interesować się Lewandowskim

Dodano: 24.01.2018 10:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

 - Jeśli ktoś strzela w sezonie 53 gole, to Real musi się nim interesować. Chciałbym zobaczyć Roberta Lewandowskiego w madryckim klubie  - mówi dziennikarz WP SportoweFakty Jacek Stańczyk. W programie "Damy z siebie wszystko" Pawła Kapusty i Mateusza Skwierawskiego rozmawiano m.in przyszłości najlepszego polskiego piłkarza. 

Źródło: https:

"Damy z siebie wszystko" #10. Zaskakująca detronizacja Lewandowskiego? Wkrótce poznamy Piłkarza Roku

Dodano: 23.01.2018 12:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

 - Jeśli ktoś strzela w sezonie 53 gole, to musi być piłkarzem roku - uważa dziennikarz WP SportoweFakty Jacek Stańczyk. I dodaje:  - Poza tym bez Roberta Lewandowskiego nie awansowalibyśmy na mundial. Jestem sobie w stanie wyobrazić, że zrobilibyśmy to bez Kamila Glika. A Michał Czechowicz z tygodnika "Piłka Nożna" ripostuje:  - Zdań jest naprawdę sporo. Nie możemy nie docenić Glika. W Lidze Mistrzów zaszedł dalej niż Lewandowski, a zdetronizowanie PSG we Francji to wyczyn, który trudno opisać. 3 lutego na gali tygodnika "PN" poznamy Piłkarza  Roku 2017. Dyskusja o tym, kto zasłużył na tę nagrodę odbyła się w programie #Damy z siebie wszystko" dziennikarzy WP SportoweFakty: Mateusza Skwierawskiego i Pawła Kapusty. 

Źródło: https:

"Damy z siebie wszystko" #10. Jarosław Jach idzie do Crystal Palace. Kosmos

Dodano: 23.01.2018 12:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Gra w Premier League to jest kosmos. I szczyt marzeń. I tego szczytu sięga właśnie obrońca reprezentacji Polski Jarosław Jach, który lada moment podpisze umowę z Crystal Palace. Jego ruch w programie "Damy z siebie wszystko" skomentowali dziennikarze WP SportoweFakty Paweł Kapusta, Mateusz Skwierawski, Jacek Stańczyk oraz Michał Czechowicz z tygodnika "Piłka Nożna". 

Źródło: https:

#Damy z siebie wszystko" #10: Jakub Świerczok totalnie zaskoczył transferem. I brawo

Dodano: 22.01.2018 21:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Reprezentant Polski Jakub Świerczok trafił z Zagłębia Lubin do Ludoborca Razgrad, czym totalnie zaskoczył piłkarską opinię publiczną. Jednak goście programu "Damy z siebie wszystko" Jacek Stańczyk z WP SportoweFakty i Michał Czechowicz z tygodnika "Piłka Nożna" nie mają wątpliwości, że piłkarzowi trzeba przyklasnąć i powiedzieć brawo. Bo to świetny transfer. A Legii i innych polskich klubów po prostu nie było stać na takie ryzyko. 

Źródło: https:

"Damy z siebie wszystko" #10: Robert Lewandowski strzela wszędzie. Nawet dzieci to wiedzą

Dodano: 22.01.2018 13:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

 - To będzie najważniejszy rok w karierze Roberta Lewandowskiego - nie ma chyba co do tego wątpliwości. Latem wyprowadzi naszą drużynę na mecze mistrzostw świata, cała Polska będzie liczyła na jego gole. A że Lewandowski strzela gole wszędzie, wiedzą o tym nawet dzieci, o czym opowiedział dziennikarz WP SportoweFakty Jacek Stańczyk.. W niedzielę polski snajper wrócił do strzelania, dwa razy trafił w meczu z Werderem Brema. W programie "Damy z siebie wszystko" Paweł Kapusta i Mateusz Skwierawski wraz z gośćmi skomentowali sytuację polskiego napastnika. 

Źródło: https:

Moja strona. Bitwa Redaktorów [Odcinek 17]

Dodano: 22.01.2018 13:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Siedemnasty odcinek nowego programu publicystycznego Wirtualnej Polski "Moja strona. Bitwa redaktorów". Jacek Żakowski i Paweł Lisicki komentują istotne sprawy mijającego tygodnia, nadają wagę nadchodzącym wydarzeniom, badają opinię publiczną, ale przede wszystkim starają się przekonać siebie nawzajem oraz widzów do przyjęcia swojego punktu widzenia.

Źródło: https:

Dlaczego Antoni Macierewicz po dymisji zachowuje powściągliwość? Publicyści niejednomyślni

Dodano: 22.01.2018 11:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po odwołaniu z rządu Antoni Macierewicz jest roztropny - twierdzą zgodnie Paweł Lisicki i Jacek Żakowski. Różnica zdań dotyczy powodów takiego zachowania odwołanego ministra. Według dziennikarza "Polityki" były szef MON "jest w bardzo trudnej sytuacji", bo jako przewodniczący podkomisji smoleńskiej "ma udowodnić to, co nieudowadnialne". - Musi liczyć na łaskę prezesa, że ten nie będzie wykorzystywał momentu wyjątkowej słabości Macierewicza, jakim będzie publikowanie szczątków raportu. Litość prezesa dla słabości pana Antoniego jest kluczem do zrozumienia jego grzeczności - tłumaczył publicysta. Nie zgodził się z nim Lisicki. Jak podkreślił, to "słabość opozycji pozwala rozgrywać prezesowi tak sprawę z Macierewiczem". Żakowski dodał, że "Ojciec Rydzyk też nie bryka" i zasugerował, że stoi za tym jakieś "porozumienie".

Źródło: https:

"M jak miłość": Agnieszka odtrąci Jacka!

Dodano: 22.01.2018 10:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Gdy Jacek (Jan Wieczorkowski) wyzna Agnieszce (Magdalena Walach) miłość i poprosi o deklarację, czy chce z nim być, ona ze strachu przed stałym związkiem odepchnie go!

Źródło: swiatseriali.interia.pl

„Tani chwyt”, „zastraszenie senatorów”. Publicyści kłócą się o senatora Koguta

Dodano: 22.01.2018 9:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Jaki prezes, jakie oko prezesa, tu chodzi o opinię publiczną – zirytował się w programie „Moja strona. Bitwa redaktorów” Paweł Lisicki. Komentator nie mógł zrozumieć, dlaczego Jacek Żakowski uważa, że senatorowie mieli prawo – „bardzo słusznie” – nie zgodzić się na areszt Stanisława Koguta. – Oni muszą mieć poczucie bezpieczeństwa – stwierdził Żakowski.

Źródło: https:

"Holecką poniosło w wywiadzie. Twarz propagandy"

Dodano: 22.01.2018 9:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- To jest czysta propaganda w dodatku kłamliwa. Gdyby przedstawiali Polskę to byłoby to ciekawe. To budowanie wirtualnej rzeczywistości - stwierdził Jacek Żakowski. Co więcej porównał prowadzącą "Wiadomości" do dziennikarki Ireny Falskiej. - Jest jej współczesnym odpowiednikiem. Jest nawet pewne podobieństwo fizyczne - dodaje. - Pan nie potrafi zdobyć się na analizę. Co więcej, obraża Pan panią Holecką, porównując ją do pani Falskiej. To jest obraźliwe. Gdyby pan zastosował tę samą metodę wobec "Faktów" TVN zobaczyłby Pan, że mamy do czynienia z tymi samymi metodami wykrzywionymi z punktu widzenia innej grupy odbiorców-

Tagi: Gdyni, Jacek, Twarz
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.filmy.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone