poniedziałek, 19 marca 2018 r.  Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety
Wiadomości z tagiem Beata  RSS
Tancerka Kreta z "TzG": "W tej sprawie staję po stronie Beaty"

Dodano: 19.03.2018 16:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jarosław Kret i Beata Tadla byli typowani na faworytów "Tańca z Gwiazdami". Niestety, jeszcze przed startem show, pogodynek porzucił prezenterkę na łamach tabloidu. Lenka Klimentova, która trenowała Kreta zabrała w końcu głos.

Tagi: Krok, Tańcz, Beata
Źródło: https:

Tadla wygraną "TzG" ma już w kieszeni? "Mamy powtórkę z Rusin"

Dodano: 18.03.2018 8:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wygląda na to, że dramat osobisty Beaty Tadli może przełożyć się na zwycięstwo w Tańcu z gwiazdami. Podobną sytuację obserwowaliśmy kilka lat temu, kiedy to w centrum zainteresowania mediów była tańcząca Kinga Rusin, która także cierpiała z powodu rozstania. Już widać, że Beata może liczyć na sympatię widzów. W Klika(j) Pudelka rozważaliśmy możliwe scenariusze finału Tańca z gwiazdami. Zobaczcie, kto naszym zdaniem może wygrać i kogo widzimy u boku Tadli jako następcę Kreta.

Źródło: https:

Zarzuty Gretkowskiej wobec mężczyzn w "TzG" to bzdura? "Przeintelektualizowany wywód"

Dodano: 17.03.2018 10:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Trwająca edycja Tańca z gwiazdami już od samego początku wzbudza emocje. Rozstanie Jarosława Kreta i Beaty Tadli, biała twarz Popka i nachalna promocja Krzysztofa Gojdzia. Jakby tego było mało, pod popularność programu postanowiła się podpiąć Manuela Gretkowska. We wpisie na Facebooku pod tytułem Taniec z inwalidą oberwało się głównie mężczyznom występującym w show. Manuela postanowiła przywołać zaskakującą analogię pomiędzy postawami uczestników, a codziennymi, według niej, zrachowaniami mężczyzn. Jej teorie nie spotkały się jednak z pozytywnym przyjęciem, głównie dlatego, że wyciągnęła poważne wnioski z bardzo rozrywkowego formatu. Zobaczcie, co jeszcze poszło nie tak w tym wpisie i jak Manuelę ocenili nasi komentatorzy w Klika(j) Pudelka.

Źródło: https:

Premier Szydło ucieka od odpowiedzi. Udało się uchwycić uśmiech

Dodano: 14.03.2018 16:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Podczas konferencjiz przedstawicielami Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wicepremier Beata Szydło uniknęła udzielenia odpowiedzi. Bez żadnych wyjaśnień oddaliła się z pobłażliwym uśmiechem na twarzy.

Tagi: Premium, Beata
Źródło: https:

Tylko Beata Szydło bardziej wpływową Polką od Moniki Olejnik. Jaworowicz przed Rafalską, Wellman przed Kornhauser-Dudą

Dodano: 12.03.2018 19:47 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Według 12,2 proc. Polaków największy wpływ wśród Polek na debatę publiczną i życie w kraju ma Monika Olejnik. Wyższy wynik (18 proc.) uzyskała tylko Beata Szydło. Na trzecim miejscu znalazła się Elżbieta Jaworowicz (5,9 proc.), a na piątym - Dorota Wellman (4,9 proc.).

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

To koniec kariery Kreta? "Trzeci raz publicznie zostawił kobietę. Atakuje Polsat i Fakt"

Dodano: 12.03.2018 10:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Związkowi Beaty Tadli i Jarosława Kreta mało kto wróżył szczęście. Jak się okazało, mylono się, jednak tylko na pięć lat. Pogodynek w swoim stylu zakończył związek… informując o tym Tadlę za pośrednictwem mediów. Czy to zrujnuje jego karierę? Zobaczcie opinie naszych komentatorów w Klika(j) Pudelka.  

Tagi: Trzeci, Beata
Źródło: https:

Tadla i Kret TYLKO UDAJĄ, ŻE SIĘ ROZSTALI? "Ich udział w "Tańcu" nie jest przypadkiem"

Dodano: 09.03.2018 17:42 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Od tygodnia show biznes żyje rozstaniem Beaty Tadli i Jarosława Kreta, które wyszło na jaw dzięki szczeremu pogodynkowi. Niestety, przez ten czas Jarek tylko pogarsza swój wizerunek, na zmianę oskarżając dziennikarzy i obiecując, że już nigdy się nie odezwie. W branży krążą więc plotki, że rozstanie Tadli i Kreta jest tylko na pokaz... Jak wygląda prawda? Obejrzycie nowy odcinek Klika(j) Pudelka!

Tagi: Krok, Beata
Źródło: https:

"Taniec z gwiazdami". Beata Tadla podaje śniadanie do łóżka Janowi Klimentowi! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dodano: 09.03.2018 10:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Beata Tadla i Jan Kliment w 2. odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" tańczą foxtrota, a przy okazji dziennikarka podaje swojemu partnerowi śniadanie do łóżka. Zobaczcie materiał z prób!

Źródło: https:

Wymijająca reakcja Kempy na pytanie o jej nagrodę

Dodano: 08.03.2018 11:22 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W programie "Tłit" minister Beata Kempa uciekała od odpowiedzi na pytanie, czy przeznaczy 65 tys. zł swojej nagrody na cele charytatywne. - To pytanie było już zadawane. Powtórzę - zarówno ja, jak i i mój małżonek, nie obnosimy się z tym, co komu przekazujemy. Również ze względu na osoby, którym pomagamy - argumentowała. Minister podkreśliła, że rząd premier Szydło i premiera Morawieckiego bardzo ciężko pracuje, co przynosi efekty. Stwierdziła, że patologia w zakresie dysproporcji płac w rządzie narosła w sposób niesamowity. Prowadzący program Marek Kacprzak przypomniał, że PiS śmiało się z minister Elżbiety Bieńkowskiej kiedy mówiła, za 6 tys. zł pracuje tylko złodziej albo idiota. - My nie pracujemy w "Sowa i Przyjaciele". To zasadnicza różnica - ripostowała Kempa.

Źródło: https:

"Ci ludzie umierają z głodu, cierpienia, brudu". Co na to Kempa?

Dodano: 08.03.2018 10:25 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Minister ds. pomocy humanitarnej Beata Kempa pytana była w programie "Tłit" o sytuację w Syrii. Polska Akcja Humanitarna alarmowała, że część konwojów została zatrzymana zanim dotarła do potrzebujących. Kempa zapewniła, że polskie organizacje działają "aktywnie". - Czym innym jest wysyłanie pomocy, a czym innym jej dostarczenie (…) Ci ludzie umierają z głodu, cierpienia, brudu - zwrócił uwagę prowadzący program, Marek Kacprzak. - Świat o nich nie zapomniał. Polska nie zapomniała - zapewniła Kempa. Jak dodała, na miejscu "dzieją się już różne dobre rzeczy". Szczegółów jednak nie podała, gdyż - jak argumentowała - nie chce narażać nikogo na niebezpieczeństwo.

Tagi: Czop, Maria, Beata
Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 www.filmy.grupamedialna.com.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone